💻Software, Telco & Other Leviathan

Ücretsiz Token Sembolü: FSTT

Hedef/Misyon

Bu Leviathan'ın amacı, 2040 yılına kadar dünyaya yeterli miktarda teknoloji cihazı ve bağlantı sağlamaktır. Hedefi, bu öğelerin bol ve herkesin ücretsiz olarak kullanabileceği bir dünya yaratmaktır.

Neden Katılmalısınız?

Eğer herkesin ücretsiz teknoloji cihazlarına erişimine sahip olduğu bir dünya fikrini seviyorsanız, bu Leviathan'a katılmalısınız.

Leviathan'a ait eşyalar üyeleriyle birlikte tutulur ve kimin ne zaman ihtiyacı olduğuna bağlı olarak üyeden üyeye geçer. Leviathan'a en yüksek katılım seviyesine sahip üyeler, istedikleri bir öğeyi, daha düşük katılım seviyesine sahip olanlara göre daha olası bir şekilde alırlar.

Leviathan'ın değer havuzlarına düzenli olarak mevduat yaparak, toplulukla öğeler paylaşarak, topluluktan aldığınız eşyaları koruyarak ve tekliflere oy vererek katılırsınız.

Edinim Değer Havuzu

Bu değer havuzu, üyelerin cihazlarını ve paylaşmaya istekli oldukları diğer öğeleri paylaştığı paylaşım ekonomisi kavramını uygular ve diğer üyelerin paylaştığı herhangi bir şeye erişim talep edebilir.

Üyeler, internet cihazları, elektronikler, dizüstü bilgisayarlar, telefonlar, modemler vb. gibi herhangi bir şeyi paylaşmak istedikleri ortak duvarları üzerinde bu Leviathan'ın CanCan kanalı'nda paylaşabilirler.

Sonsuz bir cihaz kaynağına ücretsiz erişiminiz olduğunu hayal edin ve ihtiyacınız olanı istemeniz yeterlidir; topluluğa güvenilirlik veya aktif katılım kanıtı sunabilirsiniz.

Bu değer havuzu, üyelerin mevduatları ve sponsorluklarla oluşturduğu fonunu kullanarak daha fazla cihaza erişim sağlar. Hangi cihazdan kaç adet satın alınacağı kararı, topluluk tarafından oylarla belirlenir.

Onun yatırılmış jetonu, Vested Acquisition Software & Telco & Other Token (vaFSTT) ve jetonu Serbest Yazılım & Telko & Diğer Jeton (FSTT)'dir.

Onu bulmak için, Leviathan sayfasına gidin ve arama çubuğuna fstt yazın.

Üretim Değer Havuzu

Bu değer havuzu, dünyaya yeterli miktarda teknoloji cihazı sağlamak için teknoloji alanında bottegalar oluşturur.

Bu değer havuzu, sonsuz bir yatırım stratejisini kullanarak bottegalarını oluşturmanın fonlarını sağlar.

Sonsuz Yatırım Stratejisi:

Adım 1 - Değer havuzu, fonundan X miktarını kar amacı gütmeyen Y oluşturmak için kullanır.

Adım 2 - Değer havuzu üyeleri, kar amacı gütmeyen Y'nin hizmetlerini/ürünlerini kullanır ve Y'yi X+ miktarında değerlendirir.

Adım 3 - Y, değer havuzunu geri ödeme için bir bankadan X miktar borç alır, ancak hala %100 değer havuzuna aittir.

Adım 4 - Değer havuzu, X miktarını yeni bir kar amacı gütmeyen Y2 oluşturmak için kullanır.

Onun yatırılmış jetonu, Vested Manufacturing Free Software & Telco & Other Token (vmFSTT) ve jetonu Serbest Yazılım & Telco & Diğer Jeton (FSTT)'dir.

Araştırma Değer Havuzu

Bu değer havuzu, bottegalardaki araştırma çabalarını finanse eder.

Onun yatırılmış jetonu, Vested Research Free Software & Telco & Other Token (vrFSTT) ve jetonu Serbest Yazılım & Telco & Diğer Jeton (FSTT)'dir.

DIP - Merkezi Olmayan İnternet Projesi

Bu projenin amacı, herkesin çatılarına internet antenleri kurarak dünyanın her yerine internet erişimi sağlamaktır. Projeye ne kadar çok insan katılırsa, dünyaya sunabileceğimiz kapsam o kadar artar. Kıtaları bağlamak için uydu veya deniz altı kablolarına başvuruyoruz.

Projemizdeki internet hizmetine, ticari amaçlar veya iş amaçları için kullanmayı düşünmeyen üyeler için ücretsiz erişim sağlanmaktadır. Bunları kullanmayı düşünenler için rekabetçi fiyatlar sunuyoruz.

Projeden elde edilen tüm kâr, daha fazla kapsama alanı ve daha fazla merkezsizleşme sunmak için tekrar enjekte edilir.

Yazılım & Teknoloji Bottegaları

Bunlar, uzmanları ve öğrencilerini barındıracak kadar büyük bir kampüse sahip Rönesans Bottegaları'dır. Bu bottegaların %10'u yazılım ve teknoloji öğelerinin

araştırma ve üretiminde uzmanlaşmıştır ve %90'ı öğrencilerdir. Bottegaların rolü, Leviathan'ın hedefine mümkün olan en kısa sürede ulaşmasına yardımcı olmaktır.

Üniversitelerde olduğu gibi, uzmanların amacı, tüm bilgilerini öğrencilere aktarmaktır ve öğrencilerin amacı da kendilerini uzmanlar haline getirmektir.

Bottegalar, tüm uzmanları için konforlu konutlar ve tüm öğrencileri için apartman binaları bulundurur. Bir Bottega'nın tüm sakinlerine tüm hizmetler ücretsiz olarak sağlanır.

Bir atölye gibi, bir Bottega'nın çalışma alanları, fabrikaları (telefonlar, dizüstü bilgisayarlar, DIP için antenler, teknoloji cihazları, veri merkezleri vb. için), laboratuvarlar ve uzmanlar öğrencilerle birlikte gerçek yazılım ve teknoloji projeleri üzerinde çalıştığı her türlü gerekli altyapıya sahiptir, ki bu da uzmanların bilgilerini öğrencilere nasıl aktardığıdır. Gerçek sınıflar veya derslikler yoktur ve herhangi bir sınav veya not yoktur. Öğrencilerin performansları, bir teknoloji şirketindeki çalışanlar gibi yaptıkları işlerle değerlendirilir.

Her uzman veya öğrenci, Bottega'nın bir parçası olmasa bile, Bottega'ya daha yüksek bir düzeyde katkıda bulunabileceklerini kanıtlarsa, diğer uzmanlar tarafından yerlerine geçebilirler.

Bottegalar Kendilerini Nasıl Sürdürüyor?

İşletmeler veya bireyler, yazılım ve teknoloji alanında Bottegalar, üretim veya araştırma siparişlerini sunar ve Bottegalar ayrıca yazılım ve teknoloji alanında ürünler üretir ve satışını yapar. Bottegaların ürettiği tüm gelir, bunları sürdürmek, yeni Bottegalar oluşturmak, üyelerine eşya satın almak veya diğer kar amacı gütmeyenlere yatırım yapmak için Leviathan tarafından kullanılır.

Bottegalar, gönderilen siparişleri tamamlamak için çabalarının yaklaşık yarısını harcar ve geri kalanını dünyaya yeterli miktarda yazılım ve teknoloji ürünü sağlamak için projeler üzerinde çalışmaya ayırır.

Görev Süresi

Her uzman, öğrenci gruplarından sorumludur, öğrenciler diğer uzmanlardan hala öğrenebilirler.

Bir bottegada 7 yıl sonra, uzmanlar üretim/araştırma değer havuzuna görev süresi almak için öneriler sunabilirler. Uzmanlar öğrencilerin ilerlemesine ne kadar yardımcı olursa, Leviathan'ın topluluğundan olumlu bir oyu alma şansları o kadar yüksek olur.

Bir uzman için görev süresi almak, bu Leviathan'ın herhangi bir bottegasında kalıcı uzman statüsüne sahip olmayı ifade eder. Öğrenciler de uzman olabilir ve ardından görev süresi alabilirler.

Vizyon

Her bir ülkede, o ülkelerin her birine daha iyi, daha ucuz ve nihayetinde ücretsiz yazılım ve teknoloji sağlamak için gereken kadar çok Bottega olacak.

Last updated