Yetenek Pazarı

LinkedIn gibi bir yetenek pazarı oluşturmak için CanCan özelliklerini nasıl kullanırsınız?

Bu tür bir uygulama oluşturmak için aşağıdaki özelliklere ihtiyacınız olacaktır:

  • Kullanıcıların profillerini uygulamanızda yayınlama yeteneği

  • Uygulamanızda kullanıcılara ulaşabilme yeteneği

  • Kullanıcıları uygulamanızda derecelendirme ve/veya değerlendirme yeteneği

  • Kullanıcıların uygulamanıza makaleler/resimler/videolar gönderme yeteneği

  • İş panolarını yayınlama yeteneği

  • İşlere başvurabilme yeteneği

  • İşler için stakes/deals girebilme yeteneği

Kullanıcıların profillerini uygulamanızda yayınlama

Kullanıcılarınız, şirketlerin onları bulup iletişim kurabilmesi için profillerini ortak duvarlarına bir makale olarak yayınlayarak kanalınızla iş ortaklığı yapabilirler.

Kanalınızla iş ortaklığı hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki sayfaya bakınız:

ortaklıklar

Kullanıcılarınız kanalınızla iş ortaklığı yaptıklarında, profillerini bir makale olarak oluşturabilirler. Makaleleri nasıl listeleyeceğiniz hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki sayfaya bakınız:

Nesne

Kullanıcılarınız profillerini oluşturduktan sonra, bunu kanalınızdaki ortak duvarlarına ekleyebilirler. Yukarıdaki partnerships sayfası, ortak duvarlara öğe ekleme konusunda bir rehber içerir.

Kullanıcıları uygulamanızda iletişim kurma

Kullanıcıların profilleri iletişim bilgilerini içerebilir, bu sayede şirketler potansiyel iş fırsatları için onlarla iletişime geçebilir.

Şirketler ayrıca kullanıcıların kanallarını doğrudan açabilir ve iletişim bilgilerini oradan alabilirler.

Kullanıcı profillerini derecelendirme ve değerlendirme

PaySwap, herhangi bir ürünü derecelendirmenizi ve incelemenizi sağlar ve çünkü kullanıcı profilleri makaleler olarak listelenir (ki bunlar ürünlerdir), profili derecelendirmek ve incelemek için ürün sayfasına gitmek için onlara tıklayabilirsiniz.

Kullanıcıların uygulamanıza gönderi göndermesi

Profillerini nasıl gönderdikleri gibi, kullanıcılarınız diğer materyalleri de ortak sayfalarına gönderebilirler. CanCan hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki sayfaları okuyabilirsiniz:

ÜrünlerNesne

İş panoları

Şirketler de kanalınızla iş ortaklığı yapabilir ve iş ilanlarını ortak duvarlarında bir makale olarak yayınlayabilirler.

Nesne

İşlere başvurma

Şirketlerin yayınladığı iş ilanlarının içinde başvuru formu bağlantısı olacaktır.

İşler için stakes/deals girme

Stakes, işlemler sırasında güven oluşturmak için kullanılır. Şirketler, işe alınan ödemelerini emanete koydukları bir stake oluşturabilir ve yalnızca işe alınanın performansından memnun kaldıklarında emanetlerden ödemeleri serbest bırakabilirler.

Bir şirketin bir tesisatçıyı işe alacağını ve tesisatçının tüm ödemelerini bir stake'te emanet ettiğini hayal edebilirsiniz. Bu, şirketin ödeme yapabilme yeteneğine sahip olduğunu tesisatçıya kanıtlayacaktır. Tesisatçının işi tamamlandıktan sonra, şirket tesisatçının performansından memnun kalırsa fonları serbest bırakır. Anlaşmazlık durumunda, tesisatçının ödenip ödenmeyeceği konusundaki nihai karar topluluğun oylamasıyla belirlenir.

Stakes hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki sayfaya bakınız:

📈StakeMarket

Last updated