Wprowadzenie do PaySwap

PaySwap pomaga Ci w pełni wykorzystać swoje kryptowaluty na trzy sposoby:

** Handluj, zarabiaj i wygrywaj. **

Handel

Natychmiast wymieniaj tokeny kryptograficzne: nie jest wymagana rejestracja ani konto.

Niskie opłaty

Po co płacić więcej? PaySwap działa na blockchainach przy znacznie niższych kosztach transakcji niż Ethereum czy Bitcoin. Opłaty transakcyjne są również niższe niż na innych wiodących zdecentralizowanych giełdach, więc jest to dla Ciebie podwójna wygrana!

Zdecentralizowane

Handluj bezpośrednio z aplikacji portfela. W przeciwieństwie do scentralizowanych giełd, takich jak Binance lub Coinbase, PaySwap nie przechowuje Twoich środków podczas handlu: masz 100% własności własnego krypto.

Zarabiać

Zdobądź darmowe tokeny, sprzedając na rynkach CanCan i eCollectibles, uczestnicząc w loteriach, zakładach, grach lub zapewniając płynność lub dodając wartości za pośrednictwem umów Accelerator, Businesses, Contributors i Poleceni.

Zdobywaj tokeny na rynkach

PaySwap ma dwa rynki: CanCan i eCollectible. CanCan umożliwia skonfigurowanie kanałów, w których można sprzedawać lub kupować produkty lub usługi.

eColletibles umożliwia skonfigurowanie kanałów, w których można sprzedawać lub kupować NFT.

Zdobywaj tokeny dzięki umowie Akceleratora

Skonfiguruj miernik w umowie z akceleratorem i opublikuj prezentację swojej firmy, aby użytkownicy mogli na Ciebie głosować. Im więcej głosów zdobędziesz, tym więcej otrzymasz tygodniowych emisji.

Zdobądź tokeny dzięki umowie biznesowej

Skonfiguruj wskaźnik w umowie biznesowej dla swojej firmy na platformach handlowych, aby za każdym razem, gdy dokonujesz zakupu, możesz otrzymać głos. Im więcej głosów zdobędziesz, tym więcej otrzymasz tygodniowych emisji.

Zdobywaj tokeny dzięki umowie Dostawcy

Ustaw miernik w umowie Contributors dla swojego zespołu open source i poproś założycieli, aby głosowali na Ciebie, pomagając im w prowadzeniu działalności związanej z CanCan/eCollectibles w dowolny sposób. Im więcej głosów zdobędziesz, tym więcej otrzymasz tygodniowych emisji.

Zdobądź tokeny dzięki umowie Poleconego

Skonfiguruj wskaźnik w umowie Polecenia i zacznij polecać nowych użytkowników firmom na rynkach CanCan/eCollectibles, aby za każdym razem, gdy polecony przez Ciebie użytkownik dokona zakupu, otrzymasz głos. Im więcej głosów zdobędziesz, tym więcej otrzymasz tygodniowych emisji.

Zarabiaj na opłatach handlowych

Zapewnij płynność w AMM, aby otrzymać część opłat transakcyjnych generowanych przez AMM.

Wygrać

PaySwap sprawia, że zarabianie pieniędzy staje się zabawą.

Loteria

Rozpocznij własną loterię, aby promować swoją firmę lub kup losy w istniejącej loterii, aby zyskać szansę na wygranie milionów tokenów.

Zakłady

Rozpocznij własną działalność bukmacherską lub weź udział w wydarzeniach bukmacherskich, aby zyskać szansę na wygranie milionów tokenów.

Gry

Skonfiguruj program „graj, aby zarobić” wokół własnej gry lub istniejącej.

Czy PaySwap jest bezpieczny?

PaySwap zapewnia narzędzia przejrzystości i zabezpieczenia, które umożliwiają bezpieczne działanie

Przezroczysty:

  • Działamy w oparciu o oprogramowanie typu open source: nasza witryna i wszystkie nasze inteligentne kontrakty są publicznie widoczne, co zapewnia maksymalną przejrzystość.

  • Blokady czasowe naszych umów Trustbounty umożliwiają założycielom zagwarantowanie wiarygodności poprzez blokowanie tokenów na długie okresy czasu.

Brzmi zabawnie? Więc zacznij!


Last updated