😷Healthcare Leviathan

Hedef/Görev

Bu Leviathan'ın amacı, 2040 yılına kadar dünyaya yeterli sağlık hizmeti sağlamaktır. İyi bir sağlık hizmetinin herkes tarafından serbestçe erişilebilir olduğu bir dünya için çalışır.

Diğer Leviathan'lar gibi, bu Leviathan herkes için yeterli sağlık hizmetini sağlamak için büyük bir projeye değil, her zaman birlikte aynı düzeyde sağlık hizmeti üretecek daha küçük projeleri seçer.

Bunun nedeni, merkezi bir sistem'in çok dayanıklı olmamasıdır ve bu Leviathan'ın, savaş, doğal afetler veya herhangi bir dramatik olay durumunda bile dünyaya enerji bolluğu sağlamaya yeterince dayanıklı olması amaçlanmıştır.

Neden Katılmalısınız?

Eğer ücretsiz sağlık hizmeti fikrini seviyorsanız, bu Leviathan'a katılmalısınız. Sadece sağlık hizmetini herkese erişilebilir hale getirmekle kalmaz, aynı zamanda daha verimli hale getirir.

Leviathan'a ait öğeler, üyeleriyle birlikte tutulur ve ihtiyacı olan üyeden üyeye geçer. Leviathan'a en yüksek düzeyde katılıma sahip olan üyeler, talep ettikleri bir öğeyi daha düşük katılım düzeyine sahip olanlardan daha olası bir şekilde alırlar.

Katılım, Leviathan'ın değer havuzlarına düzenli yatırımlar yaparak, topluluğun öğeleri paylaşarak, topluluktan aldığınız öğelerle ilgilenerek ve önerilerde oy kullanarak gerçekleşir.

Edinim Değer Havuzu

Bu değer havuzu, dağıtılmış bir eczane kavramını uygular. Bir eczane temelde bu Leviathan'ın CanCan kanalında, en az bir sağlık ürünü içeren bir ortak duvar'dır: ilaç veya sağlık ekipmanı.

Değer havuzunun herhangi bir üyesi, kanalla ortaklık kurabilir ve topluluğun diğer üyeleriyle paylaşmaya istekli olduğu sağlık ürünü kategorisine uygun öğeleri kendi eczanesine gönderebilir.

Sonsuz bir sağlık ürünü kaynağına ücretsiz erişim imkanına sahip olduğunuzu hayal edin ve ihtiyacınız olanı talep etmek için yapmanız gereken tek şey, topluluğa güvenilirliğinizi veya aktif katılımınızı kanıtlayabilmektir.

İşte tam olarak dağıtılmış bir eczane budur ve bu değer havuzu oluşturduğu şeydir.

Kanıt, diğer üyelerin, sizinle kendi eczanelerinden bir öğeye erişim sağlamanın Leviathan'ın amaçlarını ilerletmeye gerçekten yardımcı olduğuna güvenmelerini sağlayabilecek herhangi bir şeydir. Bunlar şunları içerebilir:

  • İstediğiniz öğeyi ödemek için yeterli fon kilidi altında olan değer havuzundan bir NFT

  • Kendi eczanenizden diğer üyelere öğe sağladığınızı gösteren IOU'lar

  • Aktif katılımınızı, öğe için ihtiyacınızı veya güvenilirliğinizi onaylayan bir denetçi rozeti

  • Tontines gibi kanalların size oluşturmanıza yardımcı olabileceği iyi bir sosyal kredi

Her birinden ne kadar çok olduğunuz (profil sayfanızda gösterilen), talep ettiğinizde bir sağlık ürünü almanız için şansınız o kadar artar.

Değer havuzu, üyelerinin yatırımları ve sponsorluklarından oluşan fonları kullanarak, topluluğun ne kadar çok sağlık ürünü paylaştığına bağlı olarak daha fazla sağlık ürünü satın alır ve dağıtır. Her bir sağlık ürününden kaç tane satın alınacağına ilişkin kararlar, topluluk tarafından oylar yoluyla alınır.

Onun yatırılmış jetonu, Vested Edinim Sağlık Jetonu (vaFHT) ve jetonu Serbest Sağlık Jetonu (FHT)'dir.

Onu bulmak için, Leviathan'ların sayfasına gidin ve fht'yi arama çubuğuna yazın.

Üretim Değer Havuzu

Bu değer havuzu, sağlık alanında bottega'ları oluşturur, böylece dünyaya yeterli sağlık hizmeti sağlamaya yardımcı olabilirler.

Bu değer havuzu, araştırma çabalarının bottega'larında finanse edilmesine yardımcı olur, sonsuz yatırım stratejisi adını verdiğimiz bir strateji kullanarak.

Sonsuz Yatırım Stratejisi:

Adım 1 - Değer havuzu, fonundan X miktarını kullanarak kar amacı gütmeyen Y'yi oluşturur.

Adım 2 - Değer havuzunun üyeleri, kar amacı gütmeyen Y'nin hizmetlerini/ürünlerini kullanır ve Y'yi X+ miktarında değerlendirir

Adım 3 - Y, değer havuzunu geri

ödemek için bir bankadan X miktarı borç alır, ancak hala %100 değer havuzuna aittir

Adım 4 - Değer havuzu, X miktarını yeni bir kar amacı gütmeyen Y2 oluşturmak için kullanır

Onun yatırılmış jetonu, Vested Üretim Serbest Sağlık Jetonu (vmFHT) ve jetonu Serbest Sağlık Jetonu (FHT)'dir

Araştırma Değer Havuzu

Bu değer havuzu, bottega'larında araştırma çabalarını finanse eder.

Bu değer havuzu özellikle dünya genelinde sağlık kabinleri oluşturulmasıyla ilgili araştırmaları finanse eder. Bir sağlık kabini, sağlık uzmanlarının uzaktan danışmanlık yapmasını veya hastaları tedavi etmesini sağlayan taşınabilir bir sağlık tesisidir. Değer havuzu, birden çok türde kabini oluşturur: göz tedavisi kabinleri, diş tedavisi kabinleri, cerrahi kabinler, laboratuvar testi kabinleri vb.

Kabinler birbirine ve ardından bir İSP'ye bağlanır, böylece internete bağlanabilir ve sağlık uzmanlarının onları uzaktan işletmelerine ve hastaları tedavi etmelerine olanak tanır.

Bu tür kabinler, dünyanın herhangi bir yerindeki en iyi doktorlara herkesin erişebileceği bir dünyaya ilerlemenin en iyi yoludur.

Yakında, bir sağlık kontrolü/ameliyat/vb yapmak için sadece PaySwap'a gidip tercih ettiğiniz sağlık uzmanı ile en yakın kabinde bir randevu ayarlayacaksınız ve randevu zamanınız geldiğinde kontrolünüzü/ameliyatınızı/vb yapacaksınız.

Onun yatırılmış jetonu, Vested Araştırma Serbest Sağlık Jetonu (vrFHT) ve jetonu Serbest Sağlık Jetonu (FHT)'dir.

Sağlık Bottegaları

Bunlar, uzmanları ve öğrencilerini barındıracak kadar büyük bir kampüse sahip renaissance bottegaları'dır. Sağlık ürünleri araştırma ve üretiminde %10 uzmana ve %90 öğrenciye sahiptirler. Bottega'ların rolü, Leviathan'ın hedefine mümkün olan en kısa sürede ulaşmasına yardımcı olmaktır.

Üniversitelerle aynı şekilde, uzmanların amacı tüm bilgilerini öğrencilere aktarmak, öğrencilerin amacı ise kendilerinin de uzman olmaktır.

Bottegalar, tüm uzmanları için konforlu konutlar ve tüm öğrencileri için apartman binaları bulundururlar. Tüm hizmetler, bir Bottega'nın tüm sakinlerine ücretsiz olarak sağlanır.

Atölye gibi bir Bottega'nın, öğrencilerin ve uzmanların gerçek sağlık projeleri üzerinde çalıştığı çalışma alanları, fabrikalar, laboratuarlar ve uzmanların bilgilerini öğrencilere aktardığı gerekli diğer altyapılar bulunur. Gerçek sınıflar veya sınıflar veya gerçekten sınavlar veya notlar yoktur. Öğrencilerin performansları, teknoloji şirketlerindeki çalışanlar gibi, yaptıkları işlerle değerlendirilir.

Her iki uzman veya öğrenci de, Bottega'nın henüz üye olmayan diğer uzmanlar tarafından değiştirilebilir, ancak Bottega'ya daha yüksek düzeyde katkıda bulunabileceklerini kanıtlarlarsa.

Bottegalar kendilerini nasıl sürdürürler?

Sağlık alanında bottega'lar, işletmeler veya bireyler tarafından bottega'lar, üretim veya araştırma siparişleri sunar ve bottega'lar ayrıca sağlık alanında ürünler üretir ve satarlar. Bottegalar tarafından üretilen tüm gelirler, Leviathan'a gider ve bunu sürdürmek, yeni Bottegalar oluşturmak, üyeleri için öğeler satın almak veya diğer kâr amacı gütmeyenlere yatırım yapmak için kullanılır.

Bottegalar, gönderilen siparişleri tamamlamak için çabalarının yaklaşık yarısını harcarlar ve diğer yarısını dünyaya yeterli sağlık ürünlerini sağlamaya yönelik projeler üzerinde çalışmak için harcarlar.

Kademe

Her uzman, öğrenci grubundan sorumludur, öğrenciler yine de diğer uzmanlardan öğrenmeye devam edebilir.

Bir bottega'da 7 yılın ardından uzmanlar, üretim/araştırma değer havuzuna bağlılık almak için öneri sunabilirler. Uzmanların ne kadar çok öğrenciye ilerleme kaydettiklerine göre, Leviathan'ın topluluğundan olumlu bir oy alma şansları o kadar yüksek olur.

Bir uzman için, kademe almak, bu Leviathan'ın herhangi bir Bottega'sında kalıcı uzman statüsüne sahip olmak anlamına gelir. Öğrenciler uzman olabilir ve ardından kademe alabilirler.

Vizyon

Her bir ülkeye, o ülkenin daha iyi, daha ucuz ve nihayetinde ücretsiz sağlık hizmeti sağlamak için ihtiyaç duyulan kadar bottega olacaktır.

Last updated